Suknia szyta w formie wysyłkowej też jest szyta na miarę tzn. Ty podajesz nam swoje wymiary, my ją szyjemy i wysyłamy do Ciebie…
Proszę mi wierzyć, że suknie szyte na miarę nie są takie same jak suknie szyte wg. Tabeli rozmiarów.
Te szyte na miarę maja możliwość dopasowania sukni do danej sylwetki. Te wg tabeli rozmiarów…  różnie to z nimi bywa 🙂
Nie ma możliwości zwrócenia nam sukni!
W takim przypadku proponuje suknie zamawiać ciut wcześniej, gdyby się okazało, że coś nie tak jest z suknią… Jest możliwa poprawka sukni, wysyłasz mi wcześniej zdjęcia, abym widziała gdzie jest problem. Ustalamy co nie gra i działamy 🙂
Wysyłasz mi suknie, ja ją poprawiam i odsyłam do ciebie. Ale proszę pamiętać, że suknia jest szyta na miarę, wiec poprawki są raczej kosmetyczne, wiec nie wydłużymy sukni ani też nie przeszyjemy jej od nowa bo np. jest za mała 🙂 (chyba, że za dopłata)

<3

Jak już się zdecydujesz szyć w takiej formie to ustalamy sobie szczegóły zamówienia takie jak: kolor sukni, fason, datę realizacji/wysyłki, wymiary, dodatki itp (jest też odpowiedni formularz)

Jeśli chodzi o wymiary, ja ich w dniu zamówienia nie potrzebuje (chyba, że jest to tzw. express), jeżeli jesteś na diecie żaden problem, wymiary podasz mi w późniejszym terminie. Głównie chodzi o tzw. rezerwacje terminu szycia sukni, by mieć pewność że ją uszyjemy.

By zamówienie było realizowane, proszę o wpłacenie zadatku w kwocie 600 zł
Resztę dopłaca się przed wysyłka.
Dane do przelewu podaje po ustaleniu szczegółów zamówienia.

Jak już pieniążki wpłyną na moje konto, pisze zamówienie, informuje że pieniążki dotarły.

Gdy suknia jest już uszyta, informuje cię o tym. Jeśli mam podesłać jakieś zdjęcia do akceptacji, bo np. były jakieś zamiany. Robię zdjęcia, wysyłam. Czekam na akceptację z Twojej strony i dopiero wtedy wykańczam suknie. Jak jest akceptacja z twojej strony, ja wykańczam suknie, a ty dopłacasz resztę kwoty. Wysyłam suknie pod wskazany adres, naczęsciej wysyłam suknie poprzez firmę InPost.

Suknie wysyłam w kartonie, suknia jest zabezpieczona workiem.
W dniu pakowania sukni jest odparowana,  wiec nie powinna być wymięta. Jeśli już tak się zdąży proszę ją powiesić na wieszaku sama powinna się wyprostować. Gdyby jednak tak się nie stało proponuje żelazko nastawić na 2 kropeczki i przez jakaś „szmatkę” ja wyprasować, jeśli to jest tiul może być sama para:)
Suknie wysyłam kurierem  wiec w ciągu 24h powinna być na miejscu. (Kurier 15 zł)

 <3

Szyjemy suknie z galerii jak i te wg. Własnego projektu, te wg. Własnego projektu są wyceniane indywidualnie.

Dodatki mogą być w dowolnych kolorach – są za dopłata

Jeśli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowana kupnem sukni u mnie?
Napisz do mnie wiadomość – edytaa.grudzien@gmail.com

Lub kliknij zakładka “napisz do mnie”